Kollektsioonid
Rademar » Kollektsioonid

Näpurula / Fingerskate

Kirjeldus:

Näpurulade ajalugu on alguse saanud USA-st 70ndate teisel poolel, mil hakati valmistama miniatuurseid eksemplare päris ruladest. Esmalt oli tegemist küll hobimänguasja ja raskesti kättesaadava kollektsionääriesemega.

 

Näpurulatrikke tehakse jalgade asemel sõrmede abil.Peaaegu kõiki trikke, mida tehakse näpurulaga, tehakse ka pärisruladega. Rulatajad kasutavad näpurulasid sageli oma trikkide ja pargisõidu kombinatsioonide esialgseks kolmemõõtmelisena visualiseerimiseks nende turvalisel läbiproovimisel ja katsetamisel. Sama kehtib ka näpurulaparkide ja elementide kasutamisel.

 

Paljude inimeste jaoks on näpurulatamine muutunud hobist elustiiliks - näpurulatamisest on saanud vaimse rulatamise vorming (form of mental skating). USA-s ja Euroopas korraldatakse regulaarseid võistlusi, messe, töötubasid (workshop) ja muid üritusi. Sarnaseid ettevõtmisi korraldame ka Eestis - selleks on tagumine aeg! Rulavõistlusi kaaluti isegi 2012 Londoni suveolümpiamängude kavasse võtmiseks.

 

TOOTED:

 

DWD plastic näpurula – Kõige rohkem kasutatav näpurula,väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega.Plastikust laud + griptape,alumiinium trukid (mis teeb ta vastupidavamaks,plastik trukkidega näpurulal hakkavad rattad koheselt logisema ) polyetaanist rattad.Lisaks komplektis juures 1 paar lisarattaid ja tööriist.

LETIHIND : 79.-

 

EXTRA WIDE DECK – uus teema Eestis,laiem laud kui regular mida pakutakse,palju parem trikke õppida ja neid teha ( näppude pind suurem),Canadian Mapple deck ( originaal Kanada vahtrast 5 kihiline laud-nagu pärisrula deckid ),pehme griptape,laiemad aluminium trukid ja polyetaanis rattad.Komplektis 1 paar lisa värvilised rattad ja tööriist.

LETIHIND : 125.-

 

CLOSE UP NÄPURULA – Close Up näpurula on nyyd mõeldud tõelistele fännidele,kasutatud kõik täpselt samu materjale mis originaal `suurtel` ruladel (laud, trukid, buxid, rattad). Kasutatud samuti 5 kihilist Kanada Vahtrast vineeri ja seda töödeldud mugavamaks kasutamiseks.Lisaks on ratastel sees ka metallist lisad,mis muudavad nende vastupidavuse väga pikaks.Komplektis lisaks veel 1 pehme griptape,mida saab oma äranägemise järgi vahetada.Ideaalne näpurula isda ja poja kvaliteetaja veetmiseks – isa peab siinkohal pojale appi tulema kokku panemisel

LETIHIND : 349.-